هنرمندان به شبکه اوقات فراغت پیوستند

عرضه خدمات و محصولات اوقات فراغت کودک و نوجوان ویژه اعضای هنر کارت

رضا تبریزی(وحید) مدیر و موسس «شبکه اوقات فراغت» اعلام کرد: بر اساس قرارداد با شرکت مهان اندیشان آکام(هنرکارت) عرضه محصولات و خدمات مهارتی با تخفیف ۳۰٪ ویژه فرزندان اعضای هنر کارت از تابستان ۱۴۰۲ آغاز شد.

این شبکه با شعار «اوقات فراغت با مهارت» به عنوان نخستین پلتفرم آنلاین معرفی و فروش محصولات مهارتی و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان، بسته های متنوعی در قالب کتاب و سربرگ (به همراه فیلم های تکمیلی و آموزشی) در سایت شبکه اوقات فراغت عرضه می کند.

مدیریت و برنامه ریزی «اوقات فراغت» به عنوان یکی از ارکان مهم شکل گیری «سبک زندگی» هر فرد محسوب می شود که این شبکه برای اولین بار به عنوان مشاور در کنار خانواده ها قرار خواهد گرفت تا بر اساس علاقمندی و توانایی کودکان و نوجوانان بتوان مسیر روشنی از برنامه های مهارتی ضروری را طراحی نمود.

محتوای این بسته های در قالب مهارت هنری: زیبانویسی در ۴ سطح پیش از دبستان، دبستان، متوسطه، والدین و آموزگاران(مورد تایید دفتر تکنولوژی آموزشی)، هنر و خلاقیت دبستانی ها شامل ۴ مهارت نوشتن، رنگ آمیزی، تاکردن، برش و حجم سازی(مورد تایید دفتر تکنولوژی آموزشی)، سرگرمی های مهارتی ویژه ۶ تا ۱۰ ساله ها در قالب نخستین بسته آموزش هدفگذاری، برنامه ریزی و مهارت آموزی والد-کودک به نام «۲۱ هفته بریز و بپاچ!» و در نهایت نخستین محتوای مهارتی و سرگرمی ۳ تا ۶ ساله ها به نام «مهدکودک و پیش دبستانی خانگی رامو» در قالب کاربرگ و فیلم های آن عرضه شده است.

خانواده هنرمندان می توانند از خدمات مشاوره و استعدادیابی « شبکه اوقات فراغت» که به زودی راه اندازی می شود، با ۳۰٪تخفیف استفاده کنند.

هنرمندان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین جهت عضویت در «باشگاه اوقات فراغت» می توانند با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۱۸ یا ۰۹۱۹۰۲۲۰۸۸۲ تماس حاصل نمایند.